Novinky

EPAM produkty Tibetské medicíny Je zde 1 produkt.

Podkategorie

 • Aromatické soli Epam

  Koupelové soli do koupele. Přírodní produkt. Po otevření spotřebujte do 14 dnů.

  Použití: 1-2 polévkové lžíce soli přidejte do napuštěné vany (36-39°C), relaxujte po dobu 15-20 minut. Po koupeli nechte oschnout.

  Při sprchování potřete sůl po umytí těla rovnoměrně na pokožku. Několik minut nechte působit a poté osprchujte. Nechte oschnout.

  Doporučené použití: koupel provádějte 1x denně či obden po dobu 20 dní.

  Inhalace: 1 čajová lžička aromatické soli na 50ml teplé vody, 5- 10 min. inhalovat teplé páry.

  Kloktání: 1 čajová lžička aromatické soli na 100ml vody.

 • Zubní prášky Epam 30g

  Přírodní jílové prášky na čištění zubů.

 • Tibetské Balzámy Epam

  Tibetské masážní tělové balzámy obsahují látky, které se nacházejí v kožním tuku, a proto se k nim náš organismus chová, jako by byl jeho součástí. Z těchto důvodů jsou tělové balzámy vhodné pro každodenní péči o pleť, mumio, propolis, a Kittlova mast i na obličej. Používají se pro masáž celého těla, jsou dobře roztíratelné. Bez umělých barviv, konzervantů a chemických vůní.

 • Silice 100% přírodní...
  Silice jsou éterické neboli esenciální oleje, které jsou obsaženy ve všech
  rostlinách jako ochrana před býložravci. Z rostlin se izolují metodou zvanou
  destilace a své uplatnění nacházejí především v kosmetickém, potravinářském
  a farmaceutickém průmyslu. Použití závisí na chemickém složení konkrétní

  silice. 100% přírodní éterické silice EPAM jsou pro vnější i vnitřní použití ( kromě pelyňku tavričeského).

 • Pleťové jílové masky a...

  Jílové pleťové masky obsahují všechny minerální soli a stopové prvky nezbytné pro pleť a vlasy. Tyto tibetské masky neobsahují žádné chemické konzervanty, umělá barviva, aromata, apod., čistí ple do hloubky, odstrańují odumřelé částečky, zlepšují stav zanícených a podrážděných míst, odstraňují hnisavé puchýřky a akné. Viditelně zlepšují barvu pleti, napínají ji a vyhlazují. Masky také upravují strukturu poškozených vlasů, odstraňují lupy a chrání vlasy před vypadáváním.

  Pro čištění pleti

  1x týdně naneste stejnoměrnou vrstvu na obličej, nechte zaschnout a po 10-15 minutách omyjte teplou vodou.

  Pro regeneraci pleti

  Naneste stejnoměrnou vrstvu na obličej, položte na ni vlhký čistý hadřík nebo mokrý ubrousek, aby zůstala maska stále vlhká a nechte působit 10-15 minut, poté smyjte. Pro každodenní použití.

  Na vlasy

  Mokré vlasy vysušte ručníkem a aplikujte masku od kořínků až po konečky po celé délce vlasů, překryjte igelitovám sáčkem a nechte působit 15-20 minut, po uplynutí doby masku smyjte vodou  a naneste olej EPAM 73.

 • Tinktury, oleje a Epamy

  Tinktury jsou vyrobeny přesně podle zásad tibetských receptur a technologií, které umožńují získat z bylin veškeré biologicky aktivní látky, jsou velmi kvalitní nejen svými účinky, ale i chutí a vůní.

  Dávkování tinktur (kromě vlaštovičníku):

  Užívejte 20 kapek (2ml) 3x denně.

  Do šálku teplé nebo studené vody.

  Produkty EPAM

  jsou přírodní přípravky zpracované podle tibetských receptur, jež jsou svými účinky, složením, energií a technologií výroby ve světě unikátní. Neobsahují chemické konzervanty, umělá barviva, dochucovadla apod. 99 % surovin pochází z území České republiky a jejich kvalitu si sami ověřujeme. Bylinky jsou sbírány a zpracovávány v době s největším množstvím účinných látek.

  CO EPAM OBSAHUJE?

  Jde o výtažek z propolisu, mumia a 10–21 léčivých rostlin jako např.: eleuterokok, ženšen, echinacea, jinan dvoulaločný, kozlík, borovice, smrk, jedle, máta, mateřídouška, aloe, heřmánek, muškátový oříšek, lékořice, oman, řebříček, dále glycerin, pitná voda a max. 14 % obj. alkoholu. EPAM 7 a EPAM 39 neobsahují propolis.

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
žELEZNÉ HORY regionální produkt