Nové produkty

Pleťové jílové masky a obklady

Jílové pleťové masky obsahují všechny minerální soli a stopové prvky nezbytné pro pleť a vlasy. Tyto tibetské masky neobsahují žádné chemické konzervanty, umělá barviva, aromata, apod., čistí ple do hloubky, odstrańují odumřelé částečky, zlepšují stav zanícených a podrážděných míst, odstraňují hnisavé puchýřky a akné. Viditelně zlepšují barvu pl...

Jílové pleťové masky obsahují všechny minerální soli a stopové prvky nezbytné pro pleť a vlasy. Tyto tibetské masky neobsahují žádné chemické konzervanty, umělá barviva, aromata, apod., čistí ple do hloubky, odstrańují odumřelé částečky, zlepšují stav zanícených a podrážděných míst, odstraňují hnisavé puchýřky a akné. Viditelně zlepšují barvu pleti, napínají ji a vyhlazují. Masky také upravují strukturu poškozených vlasů, odstraňují lupy a chrání vlasy před vypadáváním.

Pro čištění pleti

1x týdně naneste stejnoměrnou vrstvu na obličej, nechte zaschnout a po 10-15 minutách omyjte teplou vodou.

Pro regeneraci pleti

Naneste stejnoměrnou vrstvu na obličej, položte na ni vlhký čistý hadřík nebo mokrý ubrousek, aby zůstala maska stále vlhká a nechte působit 10-15 minut, poté smyjte. Pro každodenní použití.

Na vlasy

Mokré vlasy vysušte ručníkem a aplikujte masku od kořínků až po konečky po celé délce vlasů, překryjte igelitovám sáčkem a nechte působit 15-20 minut, po uplynutí doby masku smyjte vodou  a naneste olej EPAM 73.

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek